ÖVRIGT / Diverse / Barvagn 8941007
nr 894 1007
Barvagn
Teak, diameter: 46
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 maj 2014
kl 20:15:29
300 kr
500 kr
700 kr
12 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal